Hizmetler

Projeleriniz için farklı iç mimar fikirleri edinmek ve danışmanlık hizmeti almak için bize danışın.

İç Mimarlık Sektöründe tutkuyla yapılan projelere T.T İç mimarlık öncülük ediyor.

Hizmetlerimiz | TT İç Mimarlık

DANIŞMANLIK

PROJE

YAPI DENETİM

TASARIM

UYGULAMA

İNŞAAT

İç Mimar Danışmanlık Hizmetleri

T.T İç mimarlık çeşitli proje boyutlarını ve işin doğasını yönetme konusunda deneyim kazanmıştır. Önceki müşterilerimiz ve ortaklarımız medya, reklam, bankacılık, havacılık, ithalat, ihracat, petrol, sigorta, elektronik ve perakende gibi farklı sektörlerden gelmektedir.

Mimarlık ve iç mimari bağlamında peyzaj, mimari, mekanik ve statik danışmanlık proje hizmetlerimiz de geniş bir uygulama yelpazesi projelendirme imkanı sunuyoruz. Projenize ışık tutmak için profesyonel, yaratıcı ve hizmet odaklı bir süreçleri yönetip sunmak için buradayız.

 • Tam yaşam döngüsü projelerini ve proje takımlarını koordine etmek ve yönetmek
 • Bir projenin fonksiyonel parametreleri içinde yaratıcı tasarım çözümleri üretmek
 • Tasarım sürecinin tüm aşamalarını koordine etmek ve yönetmek
 • Sözleşme yönetimi sorumluluklarının yönetilmesi
 • Çeşitli danışmanlarla koordinasyon içerinde çalışmak
 • Sunulara katılmak ve yürütmek rapor almak
 • Tasarım Ekibi tarafından oluşturulan Programlama bilgilerinin uygulanması
 • Proje uygulama maliyet tasarruflarında metodolojileri geliştirme
 • Alt-danışmanlar, satıcılar ve yükleniciler ile planlama, bütçeler, personel, proje yönetme
 • Genel proje ücretlerini ve programlarını yönetmek
 • Koordinat ve yeni proje arayışlarına öncülük etme
 • Müşteri ilişkilerini ve takım iletişimini ve koordinasyonu yönetmek
 • Karmaşık teknik ve tasarım sorunlarını çözme
 • Müşteri vizyonu, istek ve mimari anlayışa dayalı iç mekan konseptleri geliştirmek
 • Projeler için fizibilite çalışmaları
 • Projeler için bitirme ve dokular önermek
 • Detaylı çalışma çizimleri, tasarımlar, planlar, modeller ve şemalar hazırlanması
 • Piyasada mevcut olan ürün ve materyallerin güncel bilgilerinin rapor sunumları
 • Tasarım önerileri için maliyet tahminleri
 • Müşteri sunumlarına katılma ve rapor sunma

İç mimari peyzaj, mimari, mekanik ve statik proje hizmetleri

1

Keşif Toplantısı

Projeyi ayrıntılı olarak tartışmak ve keşif toplantısında, müşterinin kişiliğini ve bireysel yaşam tarzını, zevklerini ve özlemlerini öğreniriz - özünde, bitmiş projenin gerçek bir yansıması olacak şekilde yeni düzeni yaratmada kendileri için neyin önemli olduğunu öğreniriz. Bu aynı zamanda, projeye başlamadan önce herhangi bir sorunun tanımlanmasını ve tartışılmasını sağlamak için bir fırsattır. Ayrıca, projenin sorunsuz ilerleyebilmesi için anahat bütçelerini ve zaman ölçeğini tartışacağız. Bu toplantı müşteriye yazılı bir teklifle takip edilir. Proje geliştikçe müşterilerimizle birlikte çalışmak ve birlikte çalışmak çok önemli olduğuna inanıyoruz.

2

Proje Konsept Detay Tasarım

Yapılan brifingine karşılık olarak, projeniz için bir konsept şeması oluşturulur ve tasarımda alan kullanımı, herhangi bir yapısal değişiklik ve mobilya düzenlerini gösteren taslak düzenleri şeklinde sunumlar gerçekleştiririz. Renk şemalarını, duvar ve pencere uygulamalarını kumaşlar ve kaplamalar için çok çeşitli trend seçenekleri sunar birlikte tasarımlarımıza işleriz. Bu aşamada, proje taslak tasarım programı ile birlikte herhangi bir eser için geçici tasarımları içeren 3d ve 2d tasarım planları oluşturur istenilen sonucu elde edilene kadar (beğenilene) mimari tasarımlarda revizeler gerçekleştiririz. Ortaya çıkan mimari tasarımın benzersiz olmalarına özen gösteririz.

3

Hakediş Raporları Ürün Tedarik

Detay tasarımı kararlaştırıldıktan sonra ayrıntılı bir maliyet planı oluşturulup çevrimiçi olarak paylaşılır. Proje birim başına her bir elemanın maliyetini ve özetlenen proje toplamını belirler. Müşterilerimize en iyi değeri vermek için, tedarik hizmeti dahilinde, tüm ürünler, mevcut indirimlerden faydalandırılarak ücretlendirme sağlanır. Bu süreçler neticesinde proje programını sürdürmek ve ortaya çıkabilecek herhangi bir teslim sonrası sorun ile karılaşmamak adına, kalite yönetimi yoluyla fiyat / teslimat görüşmesinden sonra tedarik sürecinin her aşamasını yönetmek için firmamız ile tedarik anlaşması yapılması gerekmektedir.

4

Proje Yönetimi ve Koordinasyon

Genel program müşteri ile birlikte çizilir ve kabul edilir. Projenin ilerlemesi düzenli bir şekilde yerinde yönetilmekte ve izlenmektedir. Proje süresince ortaya çıkan her türlü konu, kalite ve programın korunması için zamanında ve pragmatik bir şekilde çözümlenmektedir. Proje ilerleyişinde herhangi bir takılma sorunu olduğunda, memnuniyetiniz için hızlı ve verimli bir şekilde çözüm yollarını bulur ve süreci yönetiriz.

5

Mimari Proje Çizim Hesaplama

İnşaat belgelerinin hazırlanması ve inşaat yönetimi. İç mimarlık ve mimari fizibilite çalışmaları, mimari programlama ve mimari proje yönetimi, rapor sunumları dahil hizmetler sunmaktayız.

6

Proje İş Bitirme ve Teslimat

İnşaat ve dekorasyon işleri tamamlandığında, pencere uygulamaları ve halıları kurmadan önce eksiksiz bir site temizliği sağlıyoruz. Daha sonra tüm mobilya ve mobilyaların teslimatını ve konumlandırmasını koordine ediyoruz. Bu aşamada sanat eseri ve ev aksesuarlarını sık sık işliyoruz, bitmiş bir görünüm yaratmak için, ya da her bir odaya kendi kişisel damgasını vermek için mevcut iç hazinenizle yeni iç mekanı süsleyebiliriz.

TT iç mimarlık ünlü sanat eserleri profesyonel yaratıcı fikirler

0

Firma Kuruluş

0

Saat Mesai Çalışması

0

Proje Planlama

0

Profesyonel Ekib