Hakkında

TT İÇ MİMARLIK


TT İç Mimarlık Size farklı fikirler, özel çözümler üretir.

TT İç Mimarlık düşüncelerin de, Sizlerin gerçeklikte yatan hayalleriniz ve beklentileriniz karşısında, Sanatın da doğadan aldığı ilham ile mimarlığın mutfağında, mimarinin dokusuna yaratıcı fikirleri ile doğrudan dokunuşlar gerçekleştirir. Farklı düşünmenin fark yaratmak olduğu, Tasarım ve Mimari de fark yaratmanın ise sizlerin yüzlerde bıraktığı tebessüm ve gülümsemenin yeryüzündeki en büyük mutluluk kaynağı olduğuna inanır.

TT İç Mimarlık Ofis, Kadrosu iç mekânların benzersiz kullanışlı niteliğe kavuşması için, titizlikle, disiplin içerisinde, en ince ayrıntıyı düşünerek özverili ile çalışan projeye dayalı farklı fikir konseplerini, Dünya’daki yeni çıkan ürün trendlerinlerini ve bu ürünlerin uygulama şekilini kullanım bilgilerini öğrenen bilgi birikimini daima yetiştiren dinamik, genç, çalışkan, üretken ekibimiz gerekli en iyi bilgiye, eğitim ve tecrübeye sahiptir.

TT İç Mimarlık, Mekânların içinde ve dışında, kullanıcılara hesaplanan rölöve ölçülerine göre 2d autocad ile mimarinin yapısal ve estetik işlevselliği doğrultusunda yapılacak olan proje tasarımını bağlı birimlerin oluşturduğu tüm dokümantasyonları mekânın etütlerini titizlikle yürütür. Mekândan en iyi yapısal ve estetik işlevseliği almanız için sizi yönlendirir.

İç Mimarlık Takım

Tolgahan TÜRK

Kurucu Ortak

Tasarım çalışmaların da, çağdaş ve klasik tarzın eşit bölümlerinden etkilenen bir hikaye anlatmaktan hoşlanır.

Alev RACU

Kurucu Ortak

Çok çeşitli materyaller kullanıyor, Kendine özgü mimari renkleri bir arada kullanma konusunda eşsiz.

Seda ALPAT

İç Mimar

Çok çeşitli materyaller kullanıyor, Kendine özgü mimari renkleri bir arada kullanma konusunda eşsiz.

Tugçe ERON

İç Mimar

Projelerinde çok detaycı, etkiliyici bir göz sanatına sahip, Hayal gücünde mimarinin sırlarını barındırıyor.

Geçmişinden Gelen Tecrübesi | TT İç Mimarlık

2009 -

 

Şirket Kuruluş

Butik iç mimarlık tasarım ofisi olarak İstanbul'da ilk proje tasarım faaliyetlerine başladı..

2010

 

Uluslararası Tasarım Ödülü

1. Ödülünü Amerikada , IDA Design Award U.S.A düzenlenen yarışmada aldı.

2012 -

 

Tasarım Ödülü

Katıldığı Uluslararası tasarım yarışmasında ilk ödülünü 3. olarak taçlandırdı.

2013 -

 

Şirket Ortaklığı

Şirket GK İç mimarlıkla ortaklık yaparak projelerini daha geniş kitlelere duyurmayı başardı.

2014 -

 

Proje Bitirişleri

İlk orta ölçekli büyük projelerini zekeriyaköy, beykoz, harbiye bölgesin'de başladığı projeleri başarılı bir şekilde teslim etti.

2015 -

 

Yurt içi ve Yurt dışı projeler

İstanbul bölgesi, yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelere imza atmaya başladı. Yaptığı işler arasında konut, alışveriş merkezi, otel, villa, satış ofisi, Rezidans, Konut projelerinin mimari projeleri ve iç mimari projeleri bulunmakta.

2016 -

 

Çözüm Ortaklığı

Tasarım proje çizim uygulama alanlarında mimarlık ofislerine yurt içerisinde ve yurt dışı olmak üzere proje anlaşmaları yaparak şirketler adına projelerinin ortaya çıkmasında kendi imzasını taşıyan tasarımları sundu. Mimarlık Ofisleriyle proje tasarım çözüm ortaklığı yoluna gitti.

2018 -

 

Otel projesi

İstanbul Merter bilgesinde ilk otel projesini aldı. Mimarisi avengard modern tarzda düşünülen otel varak motifleriyle alçı dekorlarının titizlikle planlanması sonucu misafirlerine konforu hissettirmeyi başardı.

Müşterilerinin Proje Değerlendirmeleri